Poptávka Dotaz

ČEZ, a.s.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Ocelová hala s vestavěným patrem Ocelová hala s vestavěným patrem Ocelová hala s vestavěným patrem Ocelové hala s vestavěným patrem

Popis


  • Zateplená ocelová novostavba haly s administrativním přístavkem a vestavbou patra.
  • Rozměr: 23,5m x 46,5m x 12,5 (výška hřebene střechy).
Specifikace:
Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené nátěrem syntetickou barvou, RAL 7042 tloušťky 80 mikronů na otryskaný povrch. Ocelová konstrukce vyrobena z válcovaných profilů. Kotvení na zabetonovaných šroubech v základových železobetonových patkách. Spojovací materiál, tenkostěnné vaznice a paždíky pozinkované. Klempířské prvky pozinkované lakované RAL 9006. Sklon střechy 11°. Opláštění střechy – PIR panely RUUKKI s tloušťkou 120mm, barevné řešení RAL 9006/9002. Opláštění stěn – PIR panely s Quadcore pěnou s tloušťkou 120mm, barevné řešení 9006/9002 a s profilací B (box). Součinitel prostupu tepla sendvičového panelu je U=0,15W/m2K. Opláštěné stěn svisle kladené na vodorovné paždíky.
Součástí objektu je mostový jedno-nosníkový jeřáb od fy. FERRO OK s nosností 8t. Vestavba patra je z válcovaných nosných profilů. Z trapézového plechu tloušťky 0,75mm a nadbetonávkou.
Vrata dodávané firmou SPEDOS Vrata a.s.. Plastové a hliníkové okenní a dveřní výplně otvorů od firmy Cetos cz s.r.o. Výplně otvorů budou v barevném provedení bílá barva.
Ocelové schodiště s nášlapnými vaničkami z ohýbaného plechu. Zábradlí z ocelových uzavřených profilů

Parametry


KategorieZateplená ocelová hala s administrativní přístavbou
KrajJihočeský kraj
MěstoBřezí u Týna nad Vltavou
Plocha haly1092,75 m2

Další montované výrobní a skladové haly


BYLINY Mikeš s.r.o. Skladová hala Hruš Robert Skladová hala Fitmin, a.s. Výrobní hala - rekonstrukce střechy GECO, a.s. - Ústí nad Labem Skladová hala DIOSS NÝŘANY a.s. Výrobní hala GECO, a.s. Skladová hala
2010 ....... 2018 ....... 2024 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz