Poptávka Dotaz

Metamax, spol. s r.o.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Metamax, spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR

Popis


www.metamax.cz
Výrobní hala 1.800 m2.

Dvoulodní ocelová hala vybavená jeřáby. Střecha i opláštění z PUR panelů. Prosvětlení stěn plastovámi okny, sekční el. Ovládaná vrata.

Parametry


Plocha haly1800 m2

Další montované výrobní a skladové haly


Josef Vondráček s.r.o. Skladová hala s administrativní částí ALBENA, s.r.o. Výrobní hala Halex-Schauenberg, ocelové konstrukce s.r.o. Výrobní hala s mostovým jeřábem ATT AUTO - Transport Technik s.r.o Servis nákladních vozidel Západočeská obalovna s.r.o. RENETRA s.r.o.
2010 ....... 2018 ....... 2019 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz