Poptávka Dotaz

BYLINY Mikeš s.r.o.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Skladová hala Nezateplená ocelová hala Nezateplená ocelová hala Skladová hala

Popis


  • Generální dodávka nové nezateplené ocelové haly o rozměru 20m x 42m x 6m a nezateplená přístavba ke stávající hale s pultovou střechou o rozměru 14m x 22m x 6m (světlá výška).

Specifikace:
Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené nátěrem syntetickou barvou tl. 100 mikronů na otryskaný povrch. Ocelová konstrukce je vyrobena z válcovaných profilů s vodorovným táhlem, kotvení na zabetonovaných šroubech v pilotách. Spojovací materiál, tenkostěnné vaznice, paždíky pozinkované. Klempířské prvky pozinkované lakované. Modul sloupů 6m, sklon střechy 5°. Opláštění střechy – lakovaný trapézový plech s fllecem, RAL 9006. Opláštění stěn - svisle kladené trapézové plechy, nebo minerální panely tl. 100mm, RAL 9006. Ocelové vchodové dveře a sekční vrata.

Parametry


KategorieSkladová hala
KrajJihočeský kraj
MěstoČíčenice
Plocha haly1148 m2

Další montované výrobní a skladové haly


PBtisk a.s. - II. část Zateplená ocelová přístavba haly AGC Automotive Czech a.s. Výrobní hala ZS - Bohemia, s.r.o. Zenit, spol. s r.o. výrobní a skladová hala S & H stavební a obchodní firma spol s.r.o. Rozšíření haly a opláštění stávající haly Metamax, spol. s r.o. Výrobní hala
2010 ....... 2018 ....... 2023 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz