Poptávka Dotaz

AAA Auto - Praha»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Autoklempířská dílna Autoklempířská dílna

Popis


Rekonstrukce autoklempířské dílny pro firmu AAA Auto Praha.
  • Rekonstrukce stávající přístavby, zateplení ocelové haly.
  • Rozměr: 8,6 x 28,4 x 3,3m
Předmětem rekonstrukce bylo statické zesílení ocelové střešní konstrukce a celkové ztužení. Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené protikorozním nátěrem v celkové tl. minimálně 80mikronů RAL 7042. Ocelová konstrukce střešních trámů a vaznic je vyrobena z válcovaných profilů. Spojovací materiál pozinkovaný. Klempířské prvky pozinkované lakované RAL 9010. Sklon střechy 3,5°. Opláštění střechy – panely KS1000 TOPDEK s PVC fólií a tloušťkou jádra 100mm, barevné řešení RAL PVC/9010. Opláštění stěn – KS1000 TF s tloušťkou 100mm, barevné řešení 9010 a s mikro profilací. Součinitel prostupu tepla sendvičového panelu je U=0,22W/m2K. Opláštěné stěn vodorovně kladené na nosné sloupy.
Výměna sekčních průmyslových vrat za vrata dodávané firmou SPEDOS Vrata a.s.. Prosvětlení stěn z polykarbonátu bylo nahrazeno plastovými okny od firmy Cetos cz s.r.o. Výplně otvorů budou v barevném provedení bílá barva.

Parametry


KategorieVýrobní hala
KrajPraha
MěstoPraha
Plocha haly244,24 m2

Další montované výrobní a skladové haly


Repesio a.s. KROK CZ, v.o.s. Výrobní hala AUREL CZ s.r.o. Opláštění skladové haly ALBENA, s.r.o. Výrobní hala GECO, a.s. - Hradec Králové Skladové haly s administrativní budovou Lhoták s.r.o.
2010 ....... 2018 ....... 2023 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz