Poptávka Dotaz

EROCOMM spol. s r.o.»   REFERENCE ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR EROCOMM spol. s r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR

Popis


www.erocomm.cz
  • Nové sídlo firmy. Dvoupodlažní administrativní část 18 x 18 m a přistavěný sklad 18 x 24 m. Stavba na klíč.

Nosná konstrukce ocelová. Střecha skládaná, nosný trapézový plech s parotěsnou zábranou a tepelnou izolací, krytina Monterrey. Opláštění kazetová stěna s tepelnou izolací, fasáda skládaná z ocelových lakovaných lamel. Okna plastová s dvojitým sklem, v zadním štítu prosvětlení skladu pásem z komůrkového polykarbonátu. Vnitřní přířky z části zděné, z části sádrokartonové. Podlahy v 1. NP betonové, ve 2. NP montované z Cetris desek. Vnitřní schodiště ocelové, zábradlí s madly z nerezu. Vnější komunikace ze zámkové dlažby položené do štěrkového lože.

Další montované výrobní a skladové haly


Agor Tech spol. s r.o. Skladová hala BLANCO Professional CZ spol. s r.o. Přístavba ocelové haly - skladová hala ELITEX Nepomuk a.s. - 2018 Skladová hala Fitmin, a.s. Metamax, spol. s r.o. Plzeňský Prazdroj, a.s.
2010 ....... 2018 ....... 2019 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz