Poptávka Dotaz

MATEO PACKING s.r.o.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Zateplená ocelová hala Prosvětlení ocelové haly

Popis


Zateplená ocelová novostavba haly s administrativním vestavbou patra.
  • Rozměr: 40,0m x 62,5m x 8,9m (výška hřebene střechy)

Specifikace:
Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené protipožárním nátěrem s požární odolností na 30minut. Ocelová konstrukce vyrobena z válcovaných profilů. Kotvení na zabetonovaných šroubech v základových železobetonových patkách a s kotevní zarážkou. Spojovací materiál, tenkostěnné vaznice a paždíky pozinkované. Klempířské prvky pozinkované lakované RAL 9010. Sklon střechy 15,8°. Opláštění střechy – PIR panely a panely s minerální vatou s tloušťkou 100mm, barevné řešení RAL 3011/9010. Opláštění stěn – PIR panely a panely s minerální vatou s tloušťkou 100mm, barevné řešení 9010/9010 a s profilací. Součinitel prostupu tepla sendvičového panelu je U=0,22W/m2K. Opláštěné stěn vodorovně kladené na nosné sloupy.

Vestavba patra je z válcovaných nosných profilů. Z trapézového plechu tloušťky 0,75mm a nadbetonávkou.
Sekční průmyslová vrata a vrata s protipožární clonou dodávané firmou SPEDOS Vrata a.s.. Plastové okenní a dveřní výplně otvorů od firmy Cetos cz s.r.o. Výplně otvorů budou v barevném provedení bílá barva. Střešní celohliníkový, obloukový světlík z polykarbonátu tl. 16mm se součinitelem prostupu tepla U=1,75W/mK je od firmy Betvar a.s.. Součástí střešního světlíku jsou větrací křídla s čidlem na vítr, déšť.

Ocelové schodiště s nášlapnými vaničkami z ohýbaného plechu. Zábradlí z ocelových uzavřených profilů.

Parametry


KategorieVýrobní hala
KrajStředočeský kraj
MěstoSmilovice
Plocha haly2500 m2

Další montované výrobní a skladové haly


RICHMONT - CZ a.s. Výrobní hala s administrativní částí Hruš Robert Skladová hala BARLO PLASTICS, spol. s r.o. Výrobní hala FILSON s.r.o. - Velvary Novostavba skladovací a výrobní haly s administrativní částí ROSSO STEEL, a.s. Dvoulodní ocelová zateplená hala AIG Moravia a.s. Jednolodní zateplená skladová hala
2010 ....... 2018 ....... 2023 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz