Poptávka Dotaz

MATEO PACKING s.r.o.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Zateplená ocelová hala Prosvětlení ocelové haly

Popis


Zateplená ocelová novostavba haly s administrativním vestavbou patra.
  • Rozměr: 40,0m x 62,5m x 8,9m (výška hřebene střechy)

Specifikace:
Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené protipožárním nátěrem s požární odolností na 30minut. Ocelová konstrukce vyrobena z válcovaných profilů. Kotvení na zabetonovaných šroubech v základových železobetonových patkách a s kotevní zarážkou. Spojovací materiál, tenkostěnné vaznice a paždíky pozinkované. Klempířské prvky pozinkované lakované RAL 9010. Sklon střechy 15,8°. Opláštění střechy – PIR panely a panely s minerální vatou s tloušťkou 100mm, barevné řešení RAL 3011/9010. Opláštění stěn – PIR panely a panely s minerální vatou s tloušťkou 100mm, barevné řešení 9010/9010 a s profilací. Součinitel prostupu tepla sendvičového panelu je U=0,22W/m2K. Opláštěné stěn vodorovně kladené na nosné sloupy.

Vestavba patra je z válcovaných nosných profilů. Z trapézového plechu tloušťky 0,75mm a nadbetonávkou.
Sekční průmyslová vrata a vrata s protipožární clonou dodávané firmou SPEDOS Vrata a.s.. Plastové okenní a dveřní výplně otvorů od firmy Cetos cz s.r.o. Výplně otvorů budou v barevném provedení bílá barva. Střešní celohliníkový, obloukový světlík z polykarbonátu tl. 16mm se součinitelem prostupu tepla U=1,75W/mK je od firmy Betvar a.s.. Součástí střešního světlíku jsou větrací křídla s čidlem na vítr, déšť.

Ocelové schodiště s nášlapnými vaničkami z ohýbaného plechu. Zábradlí z ocelových uzavřených profilů.

Parametry


KategorieVýrobní hala
KrajStředočeský kraj
MěstoSmilovice
Plocha haly2500 m2

Další montované výrobní a skladové haly


TÜNKERS-CZECH s.r.o. Zateplená ocelová čtyřlodní hala Metamax, spol. s r.o. Výrobní hala ATT AUTO - Transport Technik s.r.o Servis nákladních vozidel EPS Příbram s.r.o. Montovaná výrobní hala BBC Bircher Czech s.r.o. Jednolodní ocelová zateplená přístavba haly BYLINY Mikeš s.r.o. Skladová hala
2010 ....... 2018 ....... 2024 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz