Poptávka Dotaz

RaJK s.r.o.»   REFERENCE ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Výstavba ocelové haly s vestavěným patrem Výstavba ocelové haly s vestavěným patrem

Popis


Ve výstavbě. 
  • Výstavba zateplené ocelové trojlodní haly se sedlovými střechami o rozměrech 58m x 75m x 6,5m (světlá výška) s ocelovým vestavěným patrem o rozměru 5,58m x 58m a 6m x 58m bez stavební části v provedení dle projektu. 

Specifikace: 
Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené nátěrem syntetickou barvou t. 100 mikronů na otryskaný povrch, barva RAL 7042. Ocelová konstrukce je vyrobena z válcovaných profilů s vodorovným táhlem, kotvení na zabetonovaných šroubech v základových patkách. Spojovací materiál, tenkostěnné vaznice, paždíky a podsady pro světlíky pozinkované. Klempířské prvky pozinkované lakované. Modul sloupů dle projektové dokumentace, sklon střechy 10°. Opláštění střechy - nosný trapézový plech, parotěsná zábrana, vata, separační vrstva, hydroizolační vrstva. Opláštění stěn - vodorovně kladené PIR panely tl. 120mm, RAL 7016. Střešní hřebenové obloukové světlíky s nosnou hliníkovou konstrukcí vyplněnou mléčným polykarbonátem včetně větracích křídel, elektricky ovládaných s čidlem vítr/déšť. Plastové vchodové dveře a okna. 

Parametry


KategorieOcelová hala s vestavěným patrem
KrajJihočeský kraj
MěstoTýn nad Vltavou
Plocha haly4350 m2

Další montované výrobní a skladové haly


Bluetech s.r.o. Výrobní hala ZIHOS, s.r.o. Benteler Distribution ČR spol. s r.o. Výrobní hala MATEO PACKING s.r.o. Výrobní hala s administrativní vestavbou bio nebio s.r.o. Skladová hala včetně administrativní a prodejní části Duve ČR s.r.o. Výrobní hala včetně administrativní budovy
2010 ....... 2018 ....... 2019 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz