Poptávka Dotaz

RICHMONT - CZ a.s.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Montáž ocelové konstrukce Výrobní hala Administrativní hala Administrativní hala Výrobní hala Výrobní hala

Popis


  • Zateplená ocelová hala se sedlovou střechou o rozměrech 86,5m x 106m + 59,5 x 114m x 7,6 (světlá výška) s ocelovým vestavěným patrem o rozměru 14,7m x 136,3m.
Výroba a montáž ocelové konstrukce opatřené nátěrem syntetickou barvou tl. 100 mikronů na otryskaný povrch. Ocelová konstrukce je vyrobena z válcovaných profilů s vodorovným táhlem, kotvení na zabetonovaných šroubech v základových patkách. Spojovací materiál, tenkostěnné vaznice, paždíky a podsady pro světlíky pozinkované. Klempířské prvky pozinkované lakované. Modul sloupů dle projektové dokumentace, sklon střechy 11°. Opláštění střechy – nosný trapézový plech, parotěsná vrstva. Opláštění stěn – vodorovně kladené PIR panel tl. 100mm v místech s požadavkem na vyšší požární odolnost minerální panel tl. 100mm, ve štítech haly zakrytí šikmých střech - atika (vyvýšení stěna oproti podélným stěnám). Vnitřní příčky – vodorovně kladený minerální panely tl. 100mm. Střešní hřebenové obloukové světlíky s nosnou hliníkovou konstrukcí vyplněnou mléčným polykarbonátu včetně 69ks větracích křídel elektricky ovládaných s čidlem vítr déšť. V místech vestavby patra jsou projektované SDK předstěny a stropy.

Parametry


KategorieVýrobní hala s administrativní částí
KrajTýn nad Vltavou
MěstoJihočeský kraj
Plocha haly15952 m2

Další montované výrobní a skladové haly


Plzeňský Prazdroj, a.s. JASA s.r.o. Skladová hala HERLIN spol. s r.o. Skladovací přístřešek KERAMET , spol. s r.o. Výrobní a skladová hala Mane Stavební s.r.o. Železobetonová montovaná hala Halex-Schauenberg, ocelové konstrukce s.r.o. Výrobní hala s mostovým jeřábem
2010 ....... 2018 ....... 2021 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz