Poptávka Dotaz

Disa Industries s.r.o.»   REFERENCE ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - REFERENCE ČR

Popis


  • Zateplená výrobní jednolodní hala 30 x 96 x 15m a skladová dvoulodní hala 60 x 60 x 15 m. Obě vzájemně propojené požární příčkou s posuvnými vraty.

Opláštění haly kazetovou stěnou s tepelnou izolací a vnějším lakovaným trapézovým plechem. Střecha s hydroizolací PVC. Na přání investora polykarbonátové sedlové světlíky. Prosvětlení profilovým sklem v hliníkových rámech a okny s dvojitým zasklením v hliníkových rámech s přerušeným tepelným mostem. Vrata sekční elektricky ovládaná, nakládací místa pro kamiony opatřená hydraulickými vyrovnávacími můstky a těsnícími límci. Hala je vybavena jeřáby.

Parametry


KategorieVýrobní hala
KrajStředočeský kraj
MěstoPříbram
Plocha haly6480 m2

Další montované výrobní a skladové haly


AXA CNC stroje, s.r.o. Obalovna Lipník s.r.o. Přístřešek pro skladování SAPHO s.r.o. Objednatel: Xanta s.r.o. BRONSWERK HEAT TRANSFER spol. s r.o. BLANCO Professional CZ spol. s r.o. Přístavba ocelové haly - skladová hala BENT CZ s.r.o.
2010 ....... 2018 ....... 2019 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz