Poptávka Dotaz

Disa Industries s.r.o.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Disa Industries s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR

Popis


  • Zateplená výrobní jednolodní hala 30 x 96 x 15m a skladová dvoulodní hala 60 x 60 x 15 m. Obě vzájemně propojené požární příčkou s posuvnými vraty.
Opláštění haly kazetovou stěnou s tepelnou izolací a vnějším lakovaným trapézovým plechem. Střecha s hydroizolací PVC. Na přání investora polykarbonátové sedlové světlíky. Prosvětlení profilovým sklem v hliníkových rámech a okny s dvojitým zasklením v hliníkových rámech s přerušeným tepelným mostem. Vrata sekční elektricky ovládaná, nakládací místa pro kamiony opatřená hydraulickými vyrovnávacími můstky a těsnícími límci. Hala je vybavena jeřáby.

Parametry


KategorieVýrobní hala
KrajStředočeský kraj
MěstoPříbram
Plocha haly6480 m2

Další montované výrobní a skladové haly


GECO, a.s. - Olomouc Skladová hala TEDOM a.s. Vondrášek pracovní plošiny s.r.o. Provozní budova včetně myčky DŘEVOMODELÁRNA Šůcha & syn s.r.o. Provozní hala RENETRA s.r.o. Lhoták s.r.o.
2010 ....... 2018 ....... 2022 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz