Poptávka Dotaz

ATT AUTO - Transport Technik s.r.o»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ATT AUTO - Transport Technik s.r.o (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR

Popis


  • Třípodlažní administrativní budova 24 x 12 m s přistavěnou servisní halou 24 x 37 x 5 m. V místě myčky je hala zvýšena na 5,5 m.

Objekt slouží jako administrativní a servisní zázemí spediční firmy. Nosná konstrukce haly a administrativní budovy z válcovaných ocelových profilů. Střecha z dvojitého trapézového plechu s tepelnou izolací, opláštění polyuretanovými panely. El. ovládaná sekční vrata, hřebenový pevný světlík v rovině střechy z komůrk. polykarbonátu, plastová okna a dveře s ditermickými skly, prosklené schodiště.

Parametry


KategorieServisní hala
KrajStředočeský kraj
MěstoMladá Boleslav

Další montované výrobní a skladové haly


AIG Moravia a.s. Jednolodní zateplená skladová hala NOELL, a.s. Elitex Nepomuk a.s. Skladová hala BYLINY Mikeš s.r.o. Skladová hala GECO, a.s. - Hradec Králové Skladové haly s administrativní budovou ZS - Bohemia, s.r.o.
2010 ....... 2018 ....... 2023 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz