Poptávka Dotaz

ANEXIA s.r.o.»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Montované výrobní a skladové haly

Fotografie


ANEXIA s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ANEXIA s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ANEXIA s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR ANEXIA s.r.o. (Montované výrobní a skladové haly) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR

Popis


  • Zateplená ocelová hala o půdorysném rozměru 19,5 m x 48,6m x 4,2m světlá výška v hale.
  • Zateplená ocelová pultová střecha napojená na nově vystavěnou halu o půdorysném rozměru 8,8m x 37m včetně demontáže stávající nižší střechy a stávající ocelové konstrukce.
 
Výroba a montáž ocelové konstrukce s vetnutými sloupy a připravenými ocelovými rámy pro sekční vrata a ocelové dveře. Ocelový skelet je opatřen základním vrchním nátěrem. Spojovací materiál pozinkovanyý. Opláštění střechy a stěn panely s PUR jádrem tl. 100 mm, požární odolnost 15min DP3. Mezistřešní zateplený žlab. Ocelové lakované schodiště k únikovým dveřím. Fixní obloukový světlík včetně větracích hlavic. 

Parametry


KategorieSkladová hala
KrajStředočeský kraj
MěstoRakovník
Plocha haly947,7 m2

Další montované výrobní a skladové haly


Laktos a.s. - II. část Montovaná ocelová skladová hala. MAHLE Behr Holýšov s.r.o. Skladová hala Vondrášek pracovní plošiny s.r.o. Provozní budova včetně myčky EuroSITEX s.r.o. Skladová hala NOELL, a.s. ZONA PLUS a.s.
2010 ....... 2018 ....... 2020 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz