Poptávka Dotaz

Zemědělské zásobování a nákup Strakonice - oc. konstrukce»   STAVBA HAL A BUDOV V ČR   »   Atypické konstrukce

Fotografie


Zemědělské zásobování a nákup Strakonice - oc. konstrukce (Atypické konstrukce) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Zemědělské zásobování a nákup Strakonice - oc. konstrukce (Atypické konstrukce) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Zemědělské zásobování a nákup Strakonice - oc. konstrukce (Atypické konstrukce) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR Zemědělské zásobování a nákup Strakonice - oc. konstrukce (Atypické konstrukce) - STAVBA HAL A BUDOV V ČR

Popis


Generální dodávka ocelové konstrukce, opláštění a dodávka kruhových a hranatých zásobníků, ve kterých budou uskladněny komodity. Stavba je založena na mikro pilotách, které jsou součástí naší dodávky stejně tak jako veškeré stavební práce včetně základu pro mostní váhu. Rozměry objektu jdou 6m šířka x 41m délky x 30m výška. Váha ocelové konstrukce je cca 300 tun.

Parametry


KategorieAtypické konstrukce
KrajJihočeský kraj
MěstoStrakonice
Plocha haly246 m2

Video


Další atypické konstrukce


Auböck s.r.o. Atypická konstrukce KOVOTEX s.r.o. Objednatel: Auböck s.r.o. STAVEKO, spol. s r.o. Zbrojnice hasičů Průhonice Pfeifer Holz s.r.o. Objednatel: STAVBY ŠAFANDA s.r.o. KDS - stavební s.r.o. Ocelová konstrukce jeřábové dráhy Střechy Vaníček spol. s r.o.
2010 ....... 2018 ....... 2023 © www.halex.cz
webdesign | websystem | KAO.cz